آیا میدانید....

بارها جبرئیل از طرف خداوند به وسیله رسول الله صلى الله علیه و آله به فاطمه علیهاالسلام سلام مى فرستاد، همانگونه که بارها به خدیجه علیهاالسلام سلام فرستاد. 

تحفه ها و هدایایى که خداوند به وسیله جبرئیل یا بدون واسطه براى فاطمه علیهاالسلام مى فرستاد مانند پیراهن بهشتى شب عروسى و لباس و زیور بهشتى براى رفتن به مجلس یهود، و لباس عید براى حسنین علیه السلام علیهم السلام فرزندان فاطمه علیهاالسلام و بارها طعام و میوه ى بهشتى در کنار سجاده ى فاطمه علیهاالسلام مى آمد. 

 نقش نگین انگشتر فاطمه علیهاالسلام « امن المتوکلون » یعنى: «توکل کنندگان در امانند» بود.

دربان فاطمه علیهاالسلام فضه بود. 

مصحف حضرت زهرا علیهاالسلام که از ائمه معصومین علیهم السلام به دست امام زمان علیه السلام رسیده امانت زهرا علیهاالسلام است که جبرئیل از طرف خدا براى آنحضرت آورده و شامل همه اخبار عالم از روز اول تا آخر است. 

گناهکارن که در پیشانیش «محب فاطمه علیهاالسلام» نوشته شده به نام فاطمه علیهاالسلام شفاعت مى شود. محبت فاطمه علیهاالسلام در ده مورد دستگیرى مى کند و نجات مى دهد.

معرفت فاطمه علیهاالسلام در حدى است که جز خدا و پیامبر صلى الله علیه و آله و معصومین علیهم السلام درک آن را ندارند بطورى که به آنحضرت «لیله القدر» گفته شده و اطاعت فرمان آن حضرت بر همه خلایق حتى انبیاء و مرسلین و فرشتگان واجب است. نبوت هیچ پیامبرى کامل نشده مگر با اقرار به معرفت و فضل آن حضرت.

 فضایل زیارت و صلوات حضرت که در کتب حدیث و ادعیه آمده و همچنین نماز حضرت و فضیلت تسبیح حضرت که بهتر از هزار رکعت نماز است. 

و بسیاری از پیامک هایی که با نام حضرت زهرا(س) مزین شده اند ودر سطح شهر  ارسال مشوند کاری از بچه هایی هیئت حضرت زهرا (س) شلمزار است

/ 0 نظر / 19 بازدید